23 października 2020 r.
 Aktualnosci
03.11.2012; 16:36
Koncerty jubileuszowe: ruszyła sprzedaż biletów
Już niebawem w wielkim jubileuszowym widowisku zaprezentuje się Reprezentacyjny Folklorystyczny Zespół Miasta i Gminy Myślenice - Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". Trzy koncerty, ponad 160 artystów, blisko drugie tyle kostiumów, niezwykła muzyka, brawurowe choreografie i świetna zabawa! To wszystko przygotowała "Ziemia Myślenicka" na swoje urodzinowe koncerty.
 
To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotował Zespół. Na scenie wystąpi mocna reprezentacja wychowanków "Ziemi Myślenickiej", którzy specjalnie dla Państwa po latach przerwy wrócili na scenie by ponownie oddać się w wir tańca i pasji. To jedyne takie wydarzenie, przygotowany z rozmachem koncert z całą pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy wygodnie zasiądą w tych dniach na widowni. Przewidziano premierowe choreografie, muzyczne niespodzianki i niekończącą się ilość dobrej energii. Czekamy na Państwa w piątek 30 listopada, godz. 18.00 lub w niedzielę 2 grudnia, godz. 17.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu (sala widowiskowa). Bilety w cenie 15 zł zwykły i 10 ulgowy dostępne w sprzedaży już od poniedziałku 5 listopada w każdy poniedziałek, czwartek i piątek w siedzibie Zespołu przy ul. Kościuszki 16 (budynek OSP Śródmieście) w godzinach od 16.00 do 19.00. Czekamy na was. Ilość miejsc ograniczona. 
 

część I

w celu powiększenia

należy kliknąć  na 

obrazek obok 

 

 część II

w celu powiększenia

należy kliknąć  na 

obrazek obok 

 

 
Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.