23 października 2020 r.
 Aktualnosci
03.09.2012; 12:41
Jubileusz Zespołu poszukiwani są byli członkowie Zespołu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” rozpoczął przygotowania do przypadającego w tym roku jubileuszu 25 lecia działalności artystycznej. Już w grudniu artyści z Zespołu zaprezentują się w trzech widowiskach taneczno – muzycznych. Zanim jednak zobaczymy ich na scenie dyrekcja Zespołu zachęca wszystkich byłych tancerzy, muzyków i chórzystów do jubileuszowego powrotu na scenę. 

Specjalnie z myślą o wychowankach „Ziemi Myślenickiej” jej byli członkowie będą mogli znowu zatańczyć i zaśpiewać. To jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania po latach. Jeśli sam byłeś związany z „Ziemią Myślenicką” lub znasz kogoś, kto występował wraz z Zespołem zapamiętaj te informację. W piątek 14 września o godzinie 20.00 w nowej siedzibie Zespołu przy w strażnicy OSP Śródmieście odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych osób. Więcej informacji na www.zpitzm.myslenice.pl lub mailowo: towarzystwokultury@gmail.com. 

- Chcemy żeby spektakl, który przygotujemy miał charakter wielopokoleniowy, a jednocześnie był prezentacją tak wielu środowisk i pokoleń, które łączy „Ziemia Myślenicka”. Mam nadzieję, że uda  nam się dotrzeć do jak największej ilości osób – wyjaśnia Piotr Szewczyk, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”. 

ZAPRASZAMY! 

 

ANKIETA JUBILEUSZOWA (do pobrania) 

 

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.