23 października 2020 r.
 Aktualnosci
09.04.2012; 15:58
Przekonaj się czy Ziemia Myślenicka zatańczy w półfinałach Got to Dance
Już w najbliższy piątek 13 kwietnia o godzinie 20.00 ostatni odcinek castingowy nowego tanecznego show Polsatu: Got to Dance Tylko Taniec, to podczas tego programu przekonamy się, czy Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” zatańczy w półfinałach pierwszej polskiej edycji programu.
 
zobacz występ Zespołu w pierwszym odcinku castingowym
 
 
13 kwietnia część odcinak będzie poświęcona tzw. „panelowi jurorskiemu” w którym jurorzy show: Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz zdecydują, którzy z wykonawców zatańczą w odcinkach na żywo, a telewidzowie będą oceniać ich występy wysyłając sms-y i głosując na facebooku. Jeśli grupa z Myślenic przejdzie dalej, będzie to pierwsza formacja artystyczna z naszego miasta,  która osiągnęła taki telewizyjny sukces. Trzymamy kciuki i zachęcamy do oglądania programu 13 kwietnia o godzinie 20.00 tylko w Polsacie. Przypomnijmy: Zespół „Ziemia Myślenicka” zatańczył w wyemitowanym 2 marca w telewizji Polsat pierwszym odcinku polskiej edycji programu Got to Dance Tylko Taniec. Od jurorów otrzymali najwyższą notę cztery zielone gwiazdki i przepustkę do następnego etapu.
 
     
     
     
     
     
     
     
     
 
Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.