23 października 2020 r.
 Aktualnosci
28.03.2011; 18:39
Koncert w Nowohuckim Centrum Kultury
18 marca w Nowohuckim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny Reprezentacyjnego Folklorystycznego Zespołu Miasta i Gminy Myślenice, z którego dochód został przekazany na leczenie i rehabilitację Joanny Kosińskiej
 
Zespół Ziemia Myślenicka przedstawił bogaty spektakl złożony z pieśni i tańców ludowych, a także niezwykle barwnych, oryginalnych strojów odpowiadających charakterowi danego regionu. Spektakle Ziemi Myślenickiej to piękno polskiego folkloru opracowanego scenicznie w barwne i emocjonujące widowisko. Z zespołem wystąpiła kapela ludowa złożona z profesjonalnych muzyków, którzy wiernie i z interesującą interpretacją oddają charakter polskiej muzyki ludowej. Koncert Ziemi Myślenickiej wpisany jest w szereg wydarzeń organizowanych dla Joanny Kosińskiej. Dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na jej rehabilitację.
 
Szczegółowe informacje na temat akcji charytatywnej:  http://www.wkrakowie.pl/czytaj/razem-dla-pani-joasi.html oraz http://joannakosinska.blogspot.com.
Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.