23 października 2020 r.
 Aktualnosci
22.06.2009; 18:47
Nagrody Starosty w dziedzinie kultury i sportu

Co roku Zarząd Powiatu w Myślenicach przyznaje nagrody w dziedzinie kultury wybitnym twórcom, artystom, zespołom, organizatorom i promotorom działalności kulturalnej, popularyzatorom kultury oraz podmiotom, prowadzącym działalność kulturalną. Przyznawane są także doroczne narody w dziedzinie sportu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym: zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym.

W tym roku Zarząd Powiatu w Myślenicach przyznał łącznie 28 dorocznych nagród w dziedzinie kultury i sportu podmiotom i osobom, których listę zamieszczamy w załączeniu.

Starostwo Powiatowe w Myślenicach uprzejmie zaprasza na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w dniu 25 czerwca, o godz. 10.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach, przy ul. Piłsudskiego 20.

Program uroczystości 25.06. br. o godz. 10.00:

Uroczyste powitanie i otwarcie spotkania przez Starostę Myślenickiego Józefa Tomala Wręczenie dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury Występ par tanecznych z Zespołu Pieśni i Tańca z Dobczyc Wręczenie dorocznych nagród za osiągnięcie wysokich wyników sportowych Występ Kapeli "Werdebusy Dobczyckie"  

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 17 czerwca 2009 roku przyznał nagrody Starosty Myślenickiego w dziedzinie kultury następującym osobom:

Dorota Ruśkowska- Misztal - prowadzi "Teatr w Stodole" w Głogoczowie Marian Cieślik - za całokształt działalności w zakresie pielęgnowania ochrony tradycji regionalnej kultury kliszczackiej Kapela "Werdebusy Dobczyckie" - Zespół działa aktynie w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury Bolesław Stożek - Prezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Myślenicach Orkiestra Dęta OSP w Dobczycach - za całokształt działalności na rzecz środowiska lokalnego w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury oraz za promocję Powiatu Myślenickiego Karolina Moskal - instruktor Zespołu Tanecznego RETRO w Sułkowicach Anna Podmokła - instruktor kulturalno-oświatowy w GOK Wiśniowa Monika Szymska - nauczyciel PSM I stopnia w Myślenicach Magdalena Sokołowska - Gawrońska - aktorka Orkiestra Dęta Sieprawianka - od 50 lat uczestniczy w życiu kulturalnym gminy i powiatu Bożena Ciaputa - nauczyciel dyplomowany w Gimnazjum w Trzebuni Grażyna Głąb - kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie Barbara Druzgała - amatorska działalność artystyczna (malarstwo) Piotr Oprzędek - poeta Danuta Urbanik - twórca ludowy, Prezes Stowarzyszenia Twórców Artystów "Cepry" Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka"- reprezentacyjny Zespół Folklorystyczny Miasta i Gminy Myślenice 

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.