23 października 2020 r.
 Aktualnosci
18.02.2008; 00:11
Jubileusz na bis K O N C E R T
Niezwykle barwne widowisko przygotował dla swoich widzów Reprezentacyjny Folklorystyczny Zespół Miasta i Gminy Myślenice – Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”. Już w najbliższą sobotę, 23 lutego Zespół wystąpi z koncertem noworocznym zatytułowanym „Jubileusz na bis”.

W trakcie 90 minutowego występu artyści z Zespołu wystąpią m.in. z nową choreografią suity pieśni i tańców inspirowanych folklorem łowickim, polonezem i mazurem z okresu Księstwa Warszawskiego oraz tradycyjną wiązanką pieśni tańców łętowsko – tokarskich. - To pierwszy w nowym 2008 roku występ Zespołu. Mamy nadzieję, że nasza publiczność dopisze na koncercie i hojnie wesprze finansowo naszą kosztowną działalność. Odwdzięczymy tak, jak potrafimy najlepiej: muzyką, tańcem i śpiewem – mówi Piotr Szewczyk, kierownik Zespołu. Koncert dedykowany jest pracownikom i dyrekcji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, który sprawuje opiekę organizacyjną nad Zespołem. Honorowy patronat sprawuje burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski.

 

 

Koncert Zespołu odbędzie się 23 lutego 2008 roku (sobota) w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu o godzinie 17.00. Podczas koncertu przewidziano kwest na rzecz „Ziemi Myślenickiej”. Zachęcamy do hojnych datków. Dochód z koncertu zostanie przekazany na doposażenie bazy kostiumowej Zespołu oraz na niezbędne prace konserwatorsko – krawieckie .

Koncert bez wcześniejszej rezewacji miejsc!!!

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.