25 stycznia 2021 r.
 Aktualnosci
19.10.2007; 09:07
Poszukiwany, poszukiwana
Reprezentacyjny Folklorystyczny Zespół Miasta i Gminy Myślenice – Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” poszukuje wszystkich osób, które w latach 1985 – 2007 współpracowały z Zespołem.
- W związku z jubileuszem 20 – lecia działalności artystycznej chcieliśmy zaprosić wszystkich artystów, którzy występowali wraz z „Ziemią Myślenicką”. Zarówno byłych członków grupy tanecznej, wokalnej, jak i instrumentalnej – mówi Piotr Szewczyk, kierownik „Ziemi Myślenickiej”.
Zespół zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na próby przed wielkim koncertem jubileuszowym, który odbędzie się w grudniu 2007 roku.
- Zależy nam by zachęcić do występu jak największą liczbę byłych członków „Ziemi Myślenickiej”, planujemy bowiem, jak to przy jubileuszu, zaprezentować m.in. poloneza jubileuszowego w składzie byłych i obecnych członków Zespołu – dodaje Piotr Szewczyk.
Ponadto, w ramach jubileuszu w grudniu odbędzie się także bankiet, do udziału w którym kierownictwo Zespołu zachęca wszystkich byłych członków „Ziemi Myślenickiej”.
Próby przed jubileuszem odbywają się w każdy piątek w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w godzinach od 20.30 do 22.00.
Szczegółowych informacji na temat jubileuszu udziela: Piotr Szewczyk pod numerem telefonu 0 501 193 415 luba mailem: pisz@gk.pl. Szczegóły na www.zpitzm.myslenice.pl
Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.