1 grudnia 2020 r.
 Ziemia Myślenicka" w "Teleranku"

Ziemia Myślenicka" w "Teleranku"

  

W niedzielę w audycji "Teleranek" w pierwszym programie TVP pojawili się członkowie Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". O tym jak doszło do nagrania, i jak przebiegało, mówi kierownik organizacyjny zespołu Piotr Szewczyk, na zaproszenie którego ekipa "Teleranka" przyjechała do Myślenic.

 

- Celem wizyty dziennikarzy "Teleranka" było przygotowanie programu na temat zespołu, jego działalności, a przede wszystkim ostatniego tournée odbytego przez nas do dalekich Indii. To duże wyróżnienia dla naszego zespołu, zwłaszcza że program realizowała telewizja ogólnopolska. Popularność programu "Teleranek" nie słabnie od wielu lat i może on wciąż liczyć na całą rzeszę stałych widzów. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że naszą pracę mieli okazję poznać inni młodzi ludzie.

 

Bohaterami trwającego piętnaście minut programu byli Paulina Jamrozik i Łukasz Górecki - para, która tańczy ze sobą w "Ziemi Myślenickiej" od wielu już lat. Paulina i Łukasz opowiadali przed kamerami o swojej przygodzie z zespołem, o tym, kiedy i jak zaczynali tańczyć, co zespół wniósł do ich życia, a także o swojej największej podróży odbytej właśnie do Indii.

 

Konwencja całego programu utrzymana była w charakterze odpowiadającym charakterowi "Teleranka". - To pierwszy w naszej wieloletniej działalności program wyemitowany w całości na antenie ogólnopolskiej - mówi nie bez dumy w głosie Piotr Szewczyk. - Mam nadzieję, że w związku z tym więcej osób w kraju dowie się i dostrzeże naszą pozytywną działalność.

 

Miniony rok pracy "Ziemi Myślenickiej" obfitował w wiele sukcesów. Są one zasługą nie tylko członków i kierownictwa "Ziemi Myślenickiej", ale także władz samorządowych, które wspierają finansowo swój zespół. Tekst i fot. (MH)

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.