3 czerwca 2020 r.
 Indie w fotografii i wspomnieniach

Indie w fotografii i wspomnieniach

  

"Wspomnienia z Indii" - taki tytuł nosi wystawa, której otwarcie nastąpi w Muzeum Regionalnym "Dom Grecki" w Myślenicach dzisiaj o godzinie 17.00.

 

Autorką prac, jakie pokazane zostaną na wystawie, jest Agnieszka Turska, doświadczony fotograf oraz instruktor na co dzień pracujący w "Domu Greckim" z młodzieżą. Zdjęcia są dokumentacją jej wyprawy do "kraju kontrastu", jakim są Indie.

 

Podczas wernisażu wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka", który kilka dni temu powrócił właśnie z wielkiego tournée po Indiach. Zarówno autorka zdjęć, jak również członkowie zespołu, którzy mieli okazję przebywać na tournée wspominać będą wrażenia wyniesione z pobytu w Indiach. "Ziemia Myślenicka" przygotowała także dla uczestników dzisiejszego wernisażu niespodziankę. Będzie nią... (skoro ma to jednak być niespodzianka, to sza!).

 

Na wernisaż zapraszają mieszkańców miasta organizatorzy: kierownictwo Muzeum Regionalnego "Dom Grecki" oraz kierownictwo ZPiT "Ziemia Myślenicka". (MH)

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.