1 grudnia 2020 r.
 Ziemia Myślenicka na małym ekranie

Ziemia Myślenicka na małym ekranie

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka miał swoje piętnaście minut w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. W popularnym programie dla młodzieży – niedzielnym Teleranku. Zanim jednak mogliśmy zobaczyć zespół i jego wspomnienia z Indii na ekranie, telewizyjna ekipa przez dwa dni gościła w Myślenicach.

Program poświecony był działalności zespołu, ale szczególny nacisk położony został na tournee do Indii.
– To duże wyróżnienia dla naszego Zespołu. Zwłaszcza, że program realizowała telewizja ogólnopolska. Popularność programu Teleranek nie słabnie od wielu lat. Cieszy mnie bardzo, że naszą pracę mieli okazję poznać inni młodzi ludzie – mówi Piotrek Szewczyk, kierownik organizacyjny zespołu.
Bohaterami piętnastominutowego programu byli Paulina Jamrozik i Łukasz Górecki, którzy od kilku lat tańczą w „Ziemi Myślenickiej”. Opowiadali o swojej przygodzie z zespołem o tym jak zaczęli tańczyć, co zespół wniósł w ich życie, a także o swojej największej, do tej pory, podróży – wyjeździe do Indii.
– To pierwszy w historii zespołu program dotyczący naszej działalności wyemitowany w całości w ogólnopolskiej telewizji. Mam nadzieję, że dzięki temu więcej osób dostrzeże naszą pozytywną działalność a także zechce wstąpić w szeregi zespołu – dodaje Piotr Szewczyk.

Źródło: Gazeta Kakowska
Autor: Anna Stożek

Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.