23 października 2020 r.
 
Wielki koncert hindusów

  W imieniu Zespołu Pieśni i Tańca ''Ziemia Myślenicka'', Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Kultury oraz Urzędu Miasta i Gminy Myślenice zapraszamy na wyjątkowy koncert Hinduskiej Grupy Teatralnej z New Delhi. Podczas swojego występu Hinduska Grupa Teatralna zaprezentuje spektakl będący połączeniem muzyki, tańca oraz gry aktorskiej. Grupa składa się z 20 młodych ludzi - uczniów Ryan International School, międzynarodowej szkoły działającej w Indiach, których pasją jest teatr oraz poznawanie kultury innych krajów. Grupa odwiedziła wiele krajów świata, w Polsce gości przy okazji swojego europejskiego tournee.
  Koncert odbędzie się w sobotę, 29 lipca o godz. 17 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Piłsudskiego 20). Przy okazji hinduscy aktorzy zwiedzą m.in. Kraków i Wieliczkę. W ramach wymiany między Grupą Teatralną, a Zespołem „Ziemia Myślenicka” już w sierpniu zespół z Myślenic weźmie udział w tournee po Indiach, podczas którego reprezentować będzie polską kulturę ludową na VII Międzynarodowym Festiwalu Form Artystycznych.

Autor: Piotr Szewczyk
Źródło: Gazeta Krakowska
Copyright © 2006 Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. Partner: Paintball Kraków - Myślenice Projekt i wykonanie: Agencja Hotmind.